email phone linkedin pinterest twitter facebook instagram whatsapp channel telegram telegram

اسپانیولت کشویی

در انواع حالات بازشو یراق درب و پنجره دوجداره کشویی، پنجره کشویی از محبوبترین و بهینه ترین حالتهای بازشو پنجره دوجداره می باشد.

اسپانیولت کشویی

اسپانیولت کشویی upvc 

در انواع حالات بازشو یراق درب و پنجره دوجداره کشویی، پنجره کشویی از محبوبترین و بهینه ترین حالتهای بازشو پنجره دوجداره می باشد.

درب و پنجره ها با استفاده از سیستم اسپانیولت کشویی ساده باز میشود. این امر موجب تسهیل کار نه تنها در استفاده بهینه از فضا میشود بلکه باعث ایجاد راحتی در بهرهگیری از عملکرد نیز میشود. سیستم یراق کشویی یو پی وی سی راهکارهای بسیاری را ارائه مینماید که با نیازهای خاص بازارهای مربوطه هماهنگی دارد این سیستم بازشو به صورت ریلی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع اسپانیولت کشویی درب و پنجره یو پی وی سی می توان عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده، عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن و قابلیت نصب آسان و سرفجویی در زمان را نام برد.

پنجره دوجداره کشویی به دو نوع تقسیم میشود :

1. پنجره دو جداره کشویی تک ریل برنجی و پلاستیکی

2. پنجره دو جداره کشویی جفت ریل برنجی و پلاستیکی

غلطک های مخصوص وزن سنگین با قابلیت باربری براساس وزن بازشو های اسپانیولت کشویی میباشد. این نوع از غلطک ها امکان حرکت یکنواخت پنجرهها را فراهم میکند. در حال حاضر تنوع گسترده محصوالت مشتمل بر قابلیت تنظیم ارتفاع توسط بلبرینگها و مناسب برای پنجره های تا وزن 200 کیلوگرم میباشد. این نوع پنجره دوجداره در برابر آلودگی های صوتی و گرد و غبار مقاوم و هماننده سایر حالت های بازشو پنجره دوجداره (تکحالته، دوحالته، آکاردئونی، پنجره محوری و فولکس واگنی ) از کیفیت بالای برخوردار می باشد.

مشخصات فنی :

مقدار ضریب حرارتی: K = 1.80 W M2.K

مقدار ضریب آکوستیک: Rw = 44 dB

مقدار نفوذ هوا: qo = 0.76 M3/h.m

میزان نفوذ آب: ΔP= 300 Pa

مقاومت نهایی در برابر فشار: Positive = 3.5 kPa

مقاومت در برابر فشار باد: Negative = 3.5 kPa

ااندازه های یراق بر واحد میلیمتر :

300, 400, 600

800, 1000, 1200

1400, 1600, 1800, 2000