email phone linkedin pinterest twitter facebook instagram whatsapp channel telegram telegram

یراق کشویی

ازویژگی های این نوع یراق کشویی درب و پنجره یو پی وی سی می توان عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده، عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن

یراق کشویی

یراق کشویی   espagonlettes

در انواع حالات بازشو یراق درب و پنجره دوجداره کشوی، پنجره کشویی از محبوبترین و بهینه ترین حالتهای بازشو پنجره دوجداره می باشد. 

درب و پنجرهها با استفاده از سیستم یراق کشویی ساده باز میشود. این امر موجب تسهیل کار نه تنها در استفاده بهینه از فضا میشود بلکه باعث ایجاد راحتی در بهرهگیری از عملکرد نیز میشود. سیستم کشویی راهکارهای بسیاری را ارائه مینماید که با نیازهای خاص بازارهای مربوطه هماهنگی دارد این سیستم بازشو به صورت ریلی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد.

از ویژگی های منحصر به فرد این نوع یراق  کشویی درب و پنجره یو پی وی سی می توان عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده، عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن و قابلیت نصب آسان و سرفجویی در زمان را نام برد.

پنجره دوجداره کشویی به دو نوع تقسیم میشود : 

1. پنجره دو جداره کشویی تک ریل

2. پنجره دو جداره کشویی جفت ریل

غلطک ها ی مخصوص وزن سنگین با قابلیت باربری براساس وزن بازشو های کشویی میباشد. این نوع از غلطک ها امکان حرکت یکنواخت پنجرهها را فراهم میکند. در حال حاضر تنوع گسترده محصوالت مشتمل بر قابلیت تنظیم ارتفاع توسط بلبرینگها و مناسب برای پنجره های تا وزن 200 کیلوگرم میباشد.

این نوع پنجره دوجداره در برابر آلودگی های صوتی و گرد و غبار مقاوم و هماننده سایر حالت های بازشو پنجره دوجداره (تک حالته، دوحالته، آکاردئونی، پنجره محوری و فولکس واگنی ) از کیفیت بالای برخوردار می باشد.

 

ESPAGNOLETTES :
300 , 400 , 600 , 800 , 1000 , 1200 , 1400 , 1600 , 1800 , 2000

مقدار ضریب حرارتی
K = 1.80 W (M2.K)

مقدار ضریب آکوستیک
Rw = 44 dB

مقدار نفوذ هوا
qo = 0.76 M3/h.m

میزان نفوذ آب
ΔP= 300 Pa

مقاومت نهایی در برابر فشار
Positive = 3.5 kPa

مقاومت در برابر فشار باد
Negative = 3.5 kPa