کاسپین یو پی وی سی

واردات و صادرات

خرید و فروش ماشین آلات یو پی وی سی واردات دستگاه یراق آلات و پروفیل upvc همچنین تولید گالوانیزه تقویتی پنجره دوجداره

flag

واردات یراق آلات آکپن ترکیه به صورت انحصاری

واردات کانتینری یراق آلات آکپن پلاستیک ترکیه و پخش عمده سراسری

akpen

 parsyaragh

یراق آلات پنجره آکپن پلاستیک ترکیه با استاندارد های اروپا و ده سال ضمانت

Caspian UPVC
By
پروفیل یو پی وی سی 5.0 35
Google | Google+
Copyright © 2019 کاسپین یو پی وی سی مرجع قیمت ماشین آلات تولید درب و پنجره دوجداره - upvc پروفیل یو پی وی سی و یراق آلات و پنجره.

مجهزترین و کاملترین کارخانه دستگاه و تجهیزات تولید پنجره upvc

caspian-upvc

کاسپین یو پی وی سی وارد کننده و نمایندگی انحصاری و پخش عمده دستگاه upvc یراق آلات و پروفیل یو پی وی سی و تولید کننده گالوانیزه

نمایندگی انحصاری واردات ماشین آلات و دستگاه upvc پلاستماک PLASTMAK
واردکننده و نمایندگی انحصاری دستگاه upvc اورنکلر ترکیه ORNEKLER
واردکننده و نمایندگی انحصاری دستگاه تولید پنجره دوجداره کاناس CANAS
واردکننده انحصاری ماشین آلات upvc پلاست من PLASTMEN
واردکننده و نمایندگی انحصاری دستگاه ساخت پنجره یو پی وی سی کاستروتک KASTROTECH
نمایندگی انحصاری پروفیل یو پی وی سی کنت وین KENTWIN
واردکننده و نمایندگی انحصاری یراق آلات آکپن پلاستیک ترکیه AKPENPLASTIK
تولید پنجره یو پی وی سی با استاندارد اروپا CE

واردات و فروش عمده انواع ماشین آلات upvc ، پروفیل یو پی وی سی ، یراق آلات پنجره دوجداره upvc

با بهترین خدمات ، بهترین محصولات ، بهترین قیمت درکنار شما هستیم

کامل ترین سبد کالای تولید پنجره UPVC ، کیفیت برتر ، قیمت مناسب ، خدمات پس از فروش توسط تیم با تجربه

 • caspian-upvc-market-CUPVC_1.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_2.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_3.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_4.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_5.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_6.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_7.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_8.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_9.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_10.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_11.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_12.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_13.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_14.jpg
 • caspian-upvc-market-CUPVC_15.jpg

مطالب آموزشی upvc

آموزش ساخت درب وپنجره upvc

نصب درب و پنجره دو جداره يو پی وی سی بوسيله پيچ و مهره به چهار چوب فلزی، بتنی، چوبی، آلومینیومی و.... براحتی و در كمترين زمان صورت ميگيرد و بوسيله تزريق فوم و سيليكون فواصل و شکافها پر و سيل ميگردد . سيستم درب و پنجره های UPVC سريعترين، امینترین و تميز ترين نصب را روی هر چهارچوب امكانپذير می سازد.شیوه نصب سریع و بدون تخریب درب و پنجره های دو جداره UPVC باعث شده که در تعمیرات ساختمانها و آپارتمانهای قدیمی پنجره های قدیمی را تعویض کرده و از درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی استفاده شود . این کار با کمترین زمان و بدون تخریب انجام می پذیرد .این امر به ما این امکان را می دهد که براحتی درب و پنجره های قدیمی خود را با درب و پنجره های UPVC تعویض کنیم .

درب و پنجره های دو جداره UPVC ساختمان همیشه در معرض تابش مستقیم آفتاب می باشند. همانطور که میدانید اصلی ترین عامل از بین بردن رنگ اشیا، تابش اشعه ماورای بنفش می باشد.
با افزودن موادی به یو پی وی سی از رنگ پریدگی و آسیب رنگی درب و پنجره های upvc کاملا جلوگیری شده و طول عمر آن را تقریبا" دائم می نماید
وجود اکسیدتیتانیوم در پروفیل در و پنجره یوپی وی سی کاملا اشعه ماورای بنفش خورشید را ازسطـح پروفیل منعکس می
نماید.

مقاومت سازه ها و متریال استفاده شده در صنعت ساختمان را میتوان یکی از بارزترین مشخصه آن نام برد که در متریال و محصولات مختلف با یک کاربرد همواره بوسیله مصرف کنندگان در حال قیاس می باشددر صنعت ساختمان بدلیل حرفه ای بودن مصرف کنندگان این مقایسه بطور دقیق و کارشناسانه ای صورت می گیرد که در محصول درب و پنجره نیز این امر جاری است. در مقایسه درب و پنجره غیر یو پی وی سی با درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی upvc در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و بسیار سخت این درب و پنجره دو جداره upvc است که همواره گوی سبقت را ربوده و در کلیه شرایط آب و هوایی سخت و مختلف عملکردی بسی بهتر از خود نشان داده است .


پروفيلهاي استفاده شده دردرب و پنجره هاي يو پی وی سي دوجداره داراي عمر مفيد و استحكام بسياربالايي می باشد و به سبب مجهز بودن به درزگيرها و ... درمقابل صدا، غبار،آب و ضربه بسيار مقاوم بوده و درمقابل شدت طوفانهايي باشدت 150 كيلومتر درساعت بدون لرزش مقاوم مي باشد.
با علم امروز و محسنات مذکور این درب و پنجره دو جداره upvc است که در کلیه مناطق پیشنهاد می شود.

یکی از مهمترین دغدغه های زندگی، ایمنی محل زندگی و کارمان می باشد که میبایست از حوادثی که آن را به خطر می اندازد جلو گیری کنیم.
 آتش سوزی را می توان جزو هولناکترین حوادثی نام برد که بشر از بدو زندگی و در تمدنهای مختلف تاکنون تاوان بسیاری را  در این خصوص پرداخت کرده است. با پیشرفت تکنولوژی در علوم مختلف به خصوص معماری و شیمی پیشرفت هایی حاصل شده است ولی تاکنون نتوانستند به مواد ، متریال و ساختاری دست بیابند تا بتوان گفت که مشکل آتش سوزی ها به طور قابل ملاحظه ای برطرف شده باشد .در این راستا همچنان میبایست در موارد مختلف احتیاط های لازم را بعمل آوریم .

 در بخش مواد در قسمتهای مختلف توانستندبه موادی دست بیابند که آتش زا نبوده و همچنین باعث توسعه آتش نشود که یکی از آنهاپنجره دو جداره upvc می باشد .
ترکیببات موجود در پروفيلهاي CPE که تعدیل کننده UPVC می‌باشد باعث شده كه پروفيلهاي يو پي وي سي در درب و پنجره upvc آتشگير نبوده و باعث گسترش آتش نيز نشود.


تثبيت كننده هاي حرارتي موجود در بافت و تركيبات پروفيلها مقاومت آنها را بالا برده و باعث بي اثر بودن تابش شديد خورشيد و مواردي از قبيل آتش هاي كوچك بر روي پروفيلهای درب و پنجره دو جداره upvc هيچ تاثيري ندارد.
 همچنين پروفيلهاي پنجره های دو جداره upvc دو جداره در آتش هاي شديد بسيار آرام می سوزد و باعث گسترش حریق نمی شود. ضمن آنکه شیشه های دو جداره بکارگرفته شده در درب وپنجره یو پی وی سی نیز دارای ساختاری است که در حریق به راحتی نشکسته و باعث تبادل اکسیژن و هوا به حریق نمی شود .


بکارگیری درب و پنجره دو جداره upvc به علت ساختار خود در حریق هایی که خارخ از منزل یا محل کار شما رخ می دهد باعث حفظ هوای سالم محیط شده و به میزان زیادی از شما در برابر دود و گازهای حاصله از حریق محافظت می نماید. بنابر این استفاده از درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی امروزه کاملا ضروری و اجتناب ناپذیر است

آدرس کارخانه و انبار مرکزی

استان البرز شهرک صنعتی اشتهارد،بلوار ابوریحان،جنب بانک صنعت و معدن،نخلستان 4،نارنجستان 5،پلاک 279
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
Email: info@cupvc.com
Tell: (+98) 02637778022
Fax: (+98) 02637778110
mobile: (+98) 09307262320
mobile: (+98) 09124262320
جهت نمایش آدرس کروکی به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید